SMIK

Fotele biurowe – Projektanci

Firma AKRacing nie przerywa nawet na chwilę badań nad fotelami biurowymi. Swoje bieżące osiągnięcia technologiczna postanowiła niedawno zaprezentować jako nową serię. Końcowym efektem tych starań jest AKRacing Meraki, fotel biurowy wprowadzający fenomenalny poziom innowacji.

Seria Meraki zasługuje na brawa z kilku względów. Z oczywistych przyczyn pierwsza w oczy rzuca się sylwetka. Boczne skrzydła nie są już tak mocno zagięte jak wcześniej, za to oferują większą powierzchnię. Design jest ostrożniejszy i bardziej wyważony niż w dawnych seriach, być może dlatego, że AKRacing Meraki chcą uchodzić za dystyngowane fotele biurowe.

Aplauz należy się też za modyfikacje, które nie kłują tak w oczy jak zewnętrzna sylwetka przedmiotu. Ukryte są między innymi w podłokietnikach. W AKRacing Meraki możecie nimi manipulować w sposób niebywały. Przesuniecie je do przodu, gdy będziecie chcieli mieć łokcie bliżej biurka, lub obrócicie w dowolnym kierunku, gdy będziecie chcieli nimi wycelować w powierzchnię, na której operujecie myszą komputerową. Nie trzeba chyba wspominać, że regulowana jest wysokość, gdyż ten patent znany jest już z dużo starszych generacji foteli.

AKRacing Meraki ma podstawę, jaka nie była dotychczas widziana, kiedy lustrowało się fotele biurowe. Grube aluminium z polerowaną powierzchnią zewnętrzną i ciasno ułożonymi wspornikami pod nią – chyba najwyższa jakościowo forma podstawy.

biurowe

Pianka wewnętrzna to kolejny ukryty komponent fotela biurowego, który w Meraki przybrał optymalną specyfikację. We wszystkich miejscach, gdzie wspieracie się na piance, będziecie teraz mieli kontakt z materiałem o wyższej gęstości. Parametr ten wzrósł o 10 kg/m3.

Meble rzadko wywołują owacje wśród osób stykających się z nimi po raz pierwszy. Fotele biurowe pokazane w nowym katalogu AKRacing potrafią bez trudu wywołać zachwyt.

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You Might Also Like